Hullumaja, raamatuesitlus ja lastesaade

Milline päev. Hullumaja. Jõudsin just tagasi Tallinnast, Loomade Hoiupaigas toimunud esitluselt. Ja kui ma nüüd vahepeal natuke magada saan, olen ma täiesti võimeline õhtul välja tähistama minema. Ma loodan kogu südamest, et Gambrino telekas näitab ka ETV 2-te, sest muidu võin ma ju ilma jääda lõbust näha, missugune ma seekord telepurgi sees välja paistan.

Ma olen täna õhtul ju lastesaates külaline. Lindistus toimus juba kümmekonna päeva eest. Ott kirjutas sellest oma blogis. Aga eetris on saade täna:  “Saame kokku Tomi juures”, ETV kell 17.05 ning ETV2 kell 18 ja kell 19.  Kui ma nüüd keset kogu tänast segadikku kõike ikka õigesti mäletan, siis kell 17 ja kell 18 algavas saateosas pidid Tom ja Anni minust lihtsalt juttu pajatama (ja mu varasematest raamatutest), kuid kell 19 algavas osas on võimalus näha ka mind ennast, Otti ja Hermannigi tema meeldivas vabas olekus – sest stuudios paluti tal rihm küljest võtta ja lasta tal end tunda igati vabalt ja loomulikult. Mis tähendab, et osa ajast on ta kaadrist väljas assistentidega miilustamas, vahepeal ronib diivanile/sülle ja vahepeal arvab, et on jube lahe mäng Tomi “pööninguukse” taha peitu ja sealt jälle välja joosta (sest alguses harjutasime mitu korda “sissetulemist”). Meie seeaeg proovisime kenad välja näha ja asjalikku juttu ajada. Vahepeal loen ma uuest raamatust kurba kohta ette ka.

Kurba kohta muidugi lugesin ma ka esitlusel. Kuid nagu ma koju saabudes Päevalehe videouudistest nägin, salvestati sinna hoopis naljaka katkendi ettelugemine koos mõnede teiste esitluse jõupunktidega.

Muide, Rein Kikerpill Hoiupaigast tegi tänaseks esitluseks raamatu piltidest nii eheda slaidišõu, et vesi tuleb liigutusest silma. Et ma seda täies ilus ise eksponeerida saaksin, peaksin sellega kõigepealt ise oma macis midagi tegema – mida just täpselt, teavad jumal, Ott ja teised arvutitargad. Aga siiski ei raatsi ma juba praegu üht ilusat slaidi sellest näitamata jätta.

slide24Ühesõnaga, ma olen hetkel oma tänastest emotsioonidest täiesti pakatamas, mis tähendab ka, et ühtlasi neist suures segaduses, ja ma olen öösel ainult viis tundi maganud ja see kõik ei ole veel läbi.

Kui ma nüüd vahepeal ainult natuke silma saaksin looja lasta.

2 kommentaari

  1. Tarmo said,

    18. dets. 2008 kell 15:48

    gambrino näitab küll, neil on digiboks. Aga mina lähen koitsa, andke andeks. Olen ka üsna võhmal ja homme tuleb päev, kus peab umbes 30 leheküljega korraga zhongleerima.

  2. sehkendaja said,

    20. dets. 2008 kell 06:58

    ETV arhiivis on asjad internetis üleval. Miskipärast on seal hetkel viimane saade alles neljapäevaõhtune kella viiene saade, aga äkki tuleb ka hilisem millalgi. http://etv.err.ee/arhiiv.php?otsing=tom


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: