Virumaale turneele!

Homme ärkan ebainimlikult vara ja loodetavasti jõuan kella kümneks Rakvere Põhikooli “kirjanikku jooksma”. Ütlen loodetavasti, sest päev otsa sadas vähemalt siin Haapsalus jubedat tihedat märga lörtsi, mis nüüd õhtu tulles mõnusasti kõvaks ja kiilakaks jäätus… Ilmselt oleks naiivne loota, et ülejäänud Eesti sellest rõõmust ilma jäeti.  Ott oli õhtul koju tulles sulaselges paanikas ja ütles, et tema mind üksinda homme Rakverre sõita ei lase, sest teed on nii jubedad. Ei, minul ei ole selle vastu midagi. Ongi lõbusam pikka maad sõita ning kui tõesti maantee eriti koledaks läheb, saan ta rooli taha pista ning ise kõrvalt õpetada.

Rakverest lähen kiiruga edasi Kunda Ühisgümnaasiumisse, kus mul on kogunisti kaks esinemist: kell üks väiksematele ja kell kaks suurematele. Ja kui need läbi saavad, siis ma olen ilmsesti surnud. Õnneks lubas Katrin Reimus selleks hetkeks kohal olla, loodetavasti annab ta mulle ka kiiruga esmaabi, enne kui me tema poole lähme, ja seal algab puhkus ning vaba aeg. Siiski mitte liiga ohjeldamatult, sest kolmapäeval ootab mind Jõhvi keskraamatukogu. Sealgi esinen kaks korda: kell 12 eesti ja kell 14 vene noortele.

Õhtul igatahes loodan kodus oma pehmes voodis olla, väike brändilonks kõhus ja Hermann kaisus. Pärast viit esinemist kahe päeva jooksul kulub brändi- ja koerateraapia hädasti ära.

3 kommentaari

 1. Ülla said,

  9. märts 2009 kell 21:12

  Rakveres on Pihlaka kondiitriäri, kus mõned aastad tagasi oli küll megarikkalik ja hea kookide ja saiakeste valik. Sealt saaksid ehk kurnava kirjandusliku rokkimise vahepeal ühe kosutava koogilaksu. Jõudu!

 2. KÜG õpilane said,

  10. märts 2009 kell 14:08

  Mida Te tegite (plaanite) teha Kunda Ühisgümnaasiumist meeneks saadud kruusiga?

 3. aidivallik said,

  11. märts 2009 kell 20:54

  Ma panen selle köögikappi kõigi teiste koolikruuside juurde ja serveerin sellest perekonnaringis sooje jooke.


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: