Tunne ütleb, millal puhkus läbi saab

… ja kas pole tore?

Teist nädalat olen taas tempokalt töös, kirjatöös. Ja paberiajamises mõistagi sellega seonduvalt ka. Lubasin endale nüüd päris pikalt suvist aia- ja muud aega ega läinud oma pooleli kirjutiste ligigi. Osalt põhjuseks see, et ees on ju mitu valmis tehtud, kuid realiseerimata asja, näiteks see “Saladuste” hooaeg, mida Kanal 2 kevadel välja ostmata jättis. Noh, nüüd sügiseks ostis. Mis tähendab, et ma hakkan jälle teenima! Ja ühtlasi teeme nüüd ka uusi osi. Selleks hooajaks küll palju enam pole teha jäänud, aga siiski. Sellenädalane lapsuke on lugu psühhoterroristlikust vanamehest, kes oma poja kooselu igati toreda tüdrukuga ära suudab hävitada. Kolmapäeval saatsin ära. Ja praegu on poolikuna töölaual lugu joodikust ema teismelistest lastest, kes unistavad ajast, mil keegi nende armetust olukorrast ometi aru saab ja nad lastekodusse paneb. Võimaluse avanedes aitavad nad ise sellele kõigiti kaasa ja lõpuks lähebki nii.

Muidugi on veel igasuguseid plaane, mis jõuludeks tahaks valmis jõuda, aga neist on vara rääkida. Joonase “Naba” raamatut ajan ka edasi. Mõte on saada see oktoobri alguseks poelettidele.

Aias on viimasel ajal frustratsioon ja nukrus, sest püüan istutada kuhugi oma kevadisi seemikuid olukorras, kus ei ole neid kuhugi istutada. See teeb kurvaks. Taimed on niigi liiga tihedasti. Hädasti, väga hädasti oleks “abimajandit” tarvis, aga aeg on sant ja rahalisi võimalusi maa soetamiseks lihtsalt ei ole mul sel aastal tekkinud ega teki vist ka enne 2013.aastat, kui tõele näkku vaadata.

Vähemalt daaliad õitsevad nüüd. Kuigi neil ilusatel lilledel on kah kuidagi see sügisnukrus sisse kodeeritud.

Red and White Fubuki

Red Fubuki

Sunshine

2 kommentaari

  1. Piret Joalaid said,

    28. aug. 2009 kell 22:06

    Sooviksin Teiega ühe artikli asjus kontakti võtta, aga meiliaadress, mis on Teie kodukal kontaktides, ei tööta. Kuidas saan Teiega ühendust?

  2. aidivallik said,

    28. aug. 2009 kell 22:21

    aidi.vallik@mail.ee


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: