Lubage tutvustada: “Maailma naba!”

Täiesti uus ja täiesti müügis!
kaas tilluke
MTÜ Lugu-Loo on värskelt välja andnud andeka eesti kunstniku Joonas Sildre esimese autorikoomiksiraamatu. “Maailma naba” on pärast Olimar Kallase suuri töid 1980. aastatel nüüd taas üks eestimaine kunstiliselt kvaliteetne lastekoomiksiraamat. See räägib tüdrukust, kes üksi koju jäädes leiab koduaiast maad kaevandava teadlase. Too väidab, et just seal asub maailma naba, millel on omadus kõike ja kõiki enda poole tõmmata. Nii ongi, ja läheb lahti janditamine, kuhu kaasatakse veidrad naabrid ja muud väikeasula elanikud.
Koomiksiraamatu autori Joonas Sildre koomikseid on ilmunud nii Eesti ajakirjanduses kui ka välismaistes koomiksikogumikes. Eesti koomiksi viljelejatest on ta välismaal üks tuntumaid. Peale koomiksite joonistamise on Joonas illustreerinud ka väga erinevas laadis lasteraamatuid, nii et tema loominguline CV on pikk ja huvitav. Eesti koomiksiasjatundjad on tema autoriraamatu ilmumist juba pikki aastaid huviga oodanud.
Selle raamatu kohta rohkem infot leiab veel MTÜ Lugu-Loo kodulehelt (klikkida pealkirja alt “vaata lähemalt”.

Raamat on A4 formaadis, kõvade kaantega, tugeval kvaliteetsel paberil, täisvärviline, trükitähtedes ja 36 lk pikk.

Joonas Sildre kohta täiendavat informatsiooni saab tema kodulehelt.

Raamatut esitleme Tartu Kirjanduse Majas 7. novembril kell 12.00 toimuval Lastehommiku üritusel. Raamatut osta saab ilmselt juba igast suuremast raamatuletist, kuid juhin tähelepanu esitlushinnale, millega MTÜ Lugu-Loo seda praegu otse müüb.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: