“Pints ja Tutsik, teine raamat” on valmis!

Trükikojast helistati täna, st kuupäeva järgi küll eile, ja teatati rõõmusõnumit. “Pintsu ja Tutsiku” II raamat on nüüdsest maailmas olemas. Täna õhtupoolikul on see ilmselt ka hulgimüüjatele laiali veetud, nii et juba lähipäevil peaks Apollo ja Rahva Raamatu poodidest osta saama, nagu ka meie enda kodulehelt, kui Heiki nüüd selle info homme ikka üles paneb ja kui me ikka jaksame Tallinna sõita oma laoeksemplare ära tooma.

Annotatsioon ka:
„Pints ja Tutsik, teine raamat“
Aidi Vallik

„Pintsu ja Tutsiku“ teine raamat jätkab pajatusi Maikellukeste perekonna elust koos suure koera Tutsiku ja kass Pintsuga. Saame lugeda Tutsiku varastamiskombest, suurest armastusest väikeste loomakeste vastu ja kogemata tehtud naljadest, kuid ka Pintsu korstnapühkimisest, kaklusklubist ja operatsioonil käimisest.
Iseseisvaks lugemiseks kõige sobivam on see 8 – 12-aastastele lastele, kuid ette lugeda võib seda ka nooremaile. Samuti leiavad siit äratundmisrõõmu ja mõnusat ajaviidet kindlasti ka täiskasvanud lemmikloomasõbrad.
ISBN 978-9985-9774-4-6 (kogu teos)
ISBN 978-9985-9774-5-3 (2. raamat)
Väljaandja: MTÜ Lugu-Loo
Autor: Aidi Vallik
Illustreerinud: Ott Vallik
Illustratsioonid: värvilised pliiatsijoonistused, ca ½ mahust
Formaat: 15 X 21 cm
120 lk

Selle postituse viimase, üldistava sõna jätan Amandale. Võib-olla sellepärast, et tibakese haiguse tõttu pole mul kuigi hea olla. Ja sellepärast ka, et pärast iga oma uue lasteraamatu ilmumist on niisugune veider tunne.

Advertisements

1 kommentaar

  1. Maire said,

    16. dets. 2009 kell 21:02

    Selle raamatu esikaas on hästi vahva:) Lapsed armastavad detaile, kujutan ette, kuidas nad seda kola seal põrandal uurivad. Mäletan, kuidas lapsena sai Pipi raamatust värvilisi pilte uuritud. Ega neid seal eriti palju ei olnud, aga need mis olid, olid hästi detailsed, palju asju igal pool. Hästi huvitav oli neid uurida.


Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: