Töö toas, mõtted aias

Kõpitsen aias, kobestan peenraid ja loen talvekahjusid üle. Ja luban taas kord endale, et enam kunagi ei jäta ma roose ega esimese aasta seemikuid talvekatteta. Rooside ja seemikutega on asi nutune. Ka üks prantsuse päritoluga iiris on välja läinud. Ja teise jälle on koerad mutta tampinud.
Muidugi vara on tegelikult ka veel. Eks näis, mida maikuu toob.
Hukatuslikuks sai ilmselt see talve esimene külmalaine, kui lund alles väga vähe oli. Kuid seda enam. Ma olen ikkagi liiga palju lootnud neile Haapsalu pehmetele talvedele ja seetõttu katmistega hooletuks muutunud. Mis siis ikka, tuleval sügisel püüan neid vigu vältida. Ja peenardele tõmban talveks lindid ette, et koerad läbi ei trambiks.
Aga muidu on ikka positiivne. Kogu aeg kisub muidugi hirmsasti aeda, samal ajal kui tööd kirjutuslaua taga on üle pea. Kolm juttu tuleb siin lähinädalatel valmis saada. Ja viimane Promenaadi-tükk. Pärastlõunast pidi sadama hakkama ja päris mitmeks päevaks koledaks minema – ehk siis saab arvuti taga kuidagi nii ka oldud, et silmad ja mõtted kogu aeg aknast väljas aias ei viibiks.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: