Tulipalav laatsaret

Ma hakkan juba tasapisi soojalembivuse kohapealt ümber mõtlema. Sutsu palju on nagu. Selline oli kuuri põhjapoolse seina peal temperatuurinäit üleeile pärastlõunal:

Majas sees on tunduvalt jahedam, no nii 27-28 kraadi. Aga seegi ei tundu enam väga meeldiv.

Ja meil käib siin juba mitu päeva märja T-särgi võistlus, sest koerte jaoks on niisugune temperatuur samuti ilmne liig.

Eriti Ellit püüan kogu aeg silmas pidada, et ta end pikalt õue valvama ei unustaks. Ja tema sahmib rohkem ringi ka kui Hermann. Hermann vana koerana püsib alalhoidlikult koos meiega toas ventika ligi. Joogivett vahetame ja jääbikuid lisame ka tunduvalt sagedamini kui muidu.

Ints on endiselt haiglarežiimil, isoleeritud magamistuppa. Seal õnnestub ka aknakatetega mingit temperatuuri hoida. Ainult et tilgutiga läks meil eile ikka pahasi ja tal õnnestus kanüülist vabaneda. Seejärel selgus, et no ei leia me Haapsalust loomaarsti, kes kassil veeni nõela otsa saaks ja uue kanüüli paneks. Nüüd on vaesekesel mõlemad esikäpad ära torgitud, loom traumeeritud ja tolku netu. Minul hirmsad süümekad, et ma niimoodi lasen teda piinata, ja hirm ja muu. Ta on nüüd kaks päeva oma tilka hoopis kuklanaha alla saanud. Pole küll nii kiire ja tõhus kui otse veeni, aga abiks ikka. Ainult et kogu see saaga viskas minu jaoks väga olulise küsimärgi õhku: et kuidas siis see reiearteri tabamine vereproovi eesmärgil välja nägema hakkab…
Ja sel laupäeval lähme jälle Valdekusse, anname seal oma vereproovi ja siis selgub kõik see, mis edasi saab. Edasiste küsimärkide korral saab kohe ka samas Intsu neerukahjustuse ulatuse ultrahelis korralikult kindlaks teha.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: