Jalaraamat edeneb tohutu hooga

Elina on üle mõistuse usin! Kui nii edasi panna, siis põhimõtteliselt saaks järgmisel nädalal selle asja juba trükikoja serverisse üles laadida ja trükki anda.
Igatahes panen siiagi mõned leheküljed meie “titaraamatust”, mille päris pealkiri on “Minu jalad”.

Lehekülg 10:

Lehekülg 19:

Lehekülg 32:

Homme aga kell 14.00 esinen koos Jüri Aarma ja Sirje Kaasiku laululastega Haapsalus Rootsituru laval: vanalinnas, suure käsitöölaada keskmes ja Valge Daami aja sündmuste peaaegu et keskpunktis! Mina ja Jüri Aarma loeme minu lasteluuletusi ette ning laululapsed laulavad minu tekstide viisistusi. Ja muu hulgas müüb Ott samas kõrval meie uut raamatut (võib-olla näpuotsaga vanemaid ka), millele pärast esinemist saan ka autogramme ja pühendusi sisse kirjutada. Ning juba mõne tunni pärast (kell 18.00) on sealsamas laval Ott oma Klotsi-bändiga esitamas folgilikke lugusid ja laule. Tulge aga!

Muidu ka on Valge Daami festival suur ja äge, siit saab näha kogu ürituse kolmepäevast ajakava.

Ja sündmuste nael nagu ikka on öine vabaõhuetendus linnuses:

… ning etenduse koduleht on ka olemas.

2 kommentaari

 1. Ann said,

  25. aug. 2010 kell 13:58

  Titaraamat on vahva mõte! Aga ma olen hoopis sellise probleemi ees, et ei leia raamatut, kus oleksid lihtsad ja kerged jutud umbes 1,5-2 aastastele lastele. Sellises vanuses põnn ei saa veel väga keerukatest lugudest aru, vaid tahaks kuulata jutte, mis on sarnased tema maailmale. No nagu näiteks Teie enda kirjutatud lugu “Krista teeb võõrale koerale pai” (Raamatust Las laps loeb). Hea lühike ja kerge lugu, kus kõik tegevused on sellisele jõmmile tuttavad.
  Äkki on olemas selline raamat ja ma pole lihtsalt leidnud. Kui pole, siis ehk andsin just idee.

 2. aidivallik said,

  25. aug. 2010 kell 22:59

  See jalaraamat ongi just sellistele 1,5 – 2-aastastele, vähemalt oleme Elinaga mõelnud nii. Selles mõttes “titaraamat”, et no väiksematega raamatut kokku harjutama hakata on enamuse laste puhul ikka veel päris keeruline. Rääkimagi pole veel osa lapsi siis hakanud.
  Selles vanusemääratluses astun ma praegu muidugi praktikas tundmatule maale, sest ma enda lapsest siin juhinduda ei saa: tema õppis mul enne rääkima kui roomama, kaheksakuuselt tulid esimesed selged sõnad ja aasta ning kolme kuuselt rääkis lausetega. Temaga muidugi ka lugesime siis ette ikka alla-aastaselt, üksi “luges” ta vanu katalooge ja telefoniraamatuid ja muud, millega alumisi raamaturiiuleid tema tarbeks sisustasin.


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: