Riigikontroll kultuuriministeeriumis

Riigikontroll muudkui osutab kultuuriministeeriumi valearvestustele ja ebaotstarbekale tegutsemisele. Täna siis teemaks ebamõistlikud ehitusprojektid
Neist ehitusprojektidest rääkides – riigikontroll tõi eraldi välja väga eeskujuliku asjaajamise Läänemaa muuseumis iloni Imedemaa loomisel.
Riigikontrolli esmased muljed umbes kümme päeva varasemast ajast linkisid eelmisse ministriteemasse Rea ja Maire, kuid teen seda siingi ja siin ka.

Niisama suulisest infost ehk veel, et kuulsin ühelt kohalviibinult Siim Suklese visiidist Haapsallu, kus ta esinemise käigus valgustanud kogu sündmust mitme tunni jooksul väga põhjalikult ja väitis, et kogu meedia on seda teemat väga kallutatult käsitlenud ja et pahad on loomulikult ikka pahad, nt ERSO arvepidamine oli ikka üle mõistuse kaoses olnud. Ma küsisin selt vestluspartnerilt, kas Sukles pühendas mõne minuti ka selliste detailide valgustamisele, kust tuli nt kiri Ilon Wiklandi autoriõiguste küsimiseks, mille Rea tõlkis ja edasi saatis.
Loomulikult mitte.

Ah jaa – ka Karin Hallas-Murula kaebas kultuuriministeeriumi kohtusse! Mitu kohtuasja kultuuriministeeriumil nüüd kaelas ongi?

Hiljem: taevake, mis seal Pärnu muuseumis nüüd lahti on? Jälle kultuuriministeerium väidab midagi, aga muuseumijuht ütleb, et neid puudusi ei ole.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: