Jätk Jänese toimikule

No ei tule sellel ka lõppu.
Jänes vastas taas arupärimistele (stenogramm) ja selle kajastusi on kõik kohad täis, erinevate rõhuasetustega. Üldiselt, kultuuriminister jätkab harjunud kursil, mis on endiselt vale.
Väidab, et ERSOS maksti palka ka läbi ehitusfirmade (samast asjast ka Postimees), Andres Siitan aga selgitab lahkesti, kuidas sellega lugu õigupoolest oli (Postimehes ja Delfis).
Kultuuriminister kutsus ka riigikogulasi ERSO kontserdile (Postimees) ja kinnitas, et ERSOga on nüüd kõik korras.
Üks uudis oli tänastes lehtedes veel, selle kohta, kuidas Laine Jänese kinnitusel on neil Neeme Järviga ka kõik jätkuvalt hästi, aga nagu neetult ei leia ma seda hetkel enam kusagilt üles. Kui keegi leiab, palun linkige see ka kommentaaridesse!

5 kommentaari

 1. Kunksmoor said,

  13. jaan. 2011 kell 12:56

  http://www.postimees.ee/?id=370319

 2. Maire said,

  13. jaan. 2011 kell 22:57

  Ega see Jänese jura enne valimisi ei lõpegi vist, aga olen üsna kindel, et ta tõmbas omale ERSO ja muuseumide lugudega totaalselt vee peale. Sisuliselt peaks rahvas katsuma Tartus reformi mitte valida, muidu võib tibitädi ikkagi lõpuks Riigikogus maanduda ja näha on, et mõtlev osa rahvast teda kuhugi enam ei valiks. Isegi reformi pooldajad paistavad olevat tema vastu. Arusaamatu, et üks erakond laseb oma toetusel ühe äpardunud ministri pärast niimoodi langeda. Valimistele mõeldes tuleks Jänes kiiremas korras tagandada, samas poleks see jälle ministeeriumile eriti praktiline, muutused tulevad ju niikuinii. Aga kasutada ära FIE-vormis töötamist enda õigustamiseks ja Siitani mustamiseks, on ikka räige populism ja lollus. Ma ei saa aru, kuidas üks minister suudab oma margi ikka nii täis teha ja siis aina veel õli tulle lisada… Peab ikka rumal inimene olema küll 😦

 3. kganna said,

  16. jaan. 2011 kell 14:19

  Eriti kõnekad on kultuuriartiklite kommentaarid. ‘S*tuvad purki & tahavad rohkem raha’ on keskmise eestlase koondkujutlus kultuuritegelasest. Andke abi, avage õlut!

 4. En. said,

  18. jaan. 2011 kell 22:11

  Seoses ‘läbi ehitusfirmade’ palga maksmisega leidsin netist huvitava Äriregistri sissekande. Tegu on 1980-tel tuntust kogunud Eesti levimuusiku OÜ-ga (mehe nime jätan targu mainimata). Selgub, et muusikute ärielu ongi väga mitmekesine:

  “Tegevusalad: muusikalised teenused ja nende vahendamine, kinnisvaratehingud ja haldamine, eluruumide ja mitteeluruumide ost-müük, rent, eluruumide üürimine ja mitteeluruumide rent, metsa majandamine, metsamaterjali ost-müük, transporditeenused Eesti Vabariigi piires, raamatupidamis- ja konsultatsiooniteenused, sisekujundus- ja disainitööd, turu-uuringud, toitlustamine ja kaubandus.”

  Jänese loogika järgi saanuks too laulu- ja pillimees (kui ERSO vajanuks nt. korralikku suupillimängijat) palka ‘läbi metsaveofirma’. :))


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: