Varesele valu, harakale haigus…

…mustale linnule muu tõbi,
meie Ott saab jälle terveks.
Nüüd ütleme seda kõik omaette valju häälega ja usume, et mõjub.
Vaevu sain koju tagasi ja elu tundus mõnusasse rutiini tagasi minevat, kui Ott sai taas kord pankreatiidiataki ja viibib praegu Läänemaa haigla EMOs tilguti all. Homme saatke tema telefonile lohutavaid sõnumeid, ma arvan, et oma valude keskel ta vajab neid, et kiiremini terveneda.
Lõppude lõpuks ootab järgmisel nädalavahetusel meid kõiki ees Augustibluus koos kallite kaugete külalistega, selleks ajaks on kindlasti vaja terveks saada. Mis siis, et dieedil ja täiskainel režiimil, kuid ikkagi terveks saada ja muusikat teha ning nautida. Ja joonistada. Tänane töö jäi meil ära, sest Ott oli omadega juba hommikul liiga hädas selleks, et laua taga suuta istuda. Nii et homme ei ilmu ei “Lullamillat” ega “Nädal Nelja”.
Ajan augusti lõpu Rootsi-sõidu ja Oti näituse orgunni asju. Stockholmi Eesti majas tuleb 25. augustil Läänemaa päev, mille raames esinen mina ning Ott avab seal oma näituse, üldse teise näituse oma elus. Ta on kangesti laisk näitusevormistajana, aga seekord andis oma nõusoleku ja läheb asjaks. Eks nüüd, kui ta ma ei tea mitu päeva haiglas peab olema, läheb piltide vormistamisega (raamimise ja muuga) sutsu kiireks, aga vast ikka jõuame. Peab jõudma. Peab terveks saama.
Põhiline praegu ongi, et Ott peab terveks saama.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: