Augustikuu laul

See on ühe mu lemmikfilmi soundtrack. “August Rush”. Väga ilus film, klassikaliselt ilus, veidi dickenslik, õigemini vist üsnagi. YouTube’is on üleval ka need ilusad kohad, kus poiss viljapõldu ja linnaliiklust dirigeerib.
Mind liigutab see film kohutaval kombel. Võib-olla peamiselt teema pärast, ei tea. Noh, jutt käib ju sellest, kuidas andekus sünnib ja elab koos inimesega, olenemata tema tahtest või taotlustest, ja lihtsalt murrab end välja, seda on võimatu ignoreerida. See film on veel niisugune ilus muinasjutt, kus just see anne lõpuks ka üksteist kaotanud perekonna uuesti kokku toob.
Vahel on väga vaja ilu uskuda.

Igapäevases elus on aga hoopis teistmoodi asjad: Ellil on jooksuka tippaeg ja Hermann taas kiunub-ähib, raha hakkab jälle otsa saama, maja vajab koristamist ja pesu pesemist, panditaara äraviimist, roosipeenar tahab rohimist, ja siis tuleb plika ja teeb mulle nina peale ploomi.
Naljakas ikka see elu.
Ja tore, sest Ott on jälle terve ning homme tulevad Vilepid ning algab Augustibluus!

1 kommentaar

  1. kris said,

    19. aug. 2012 kell 16:24

    Hästi tore, et sellest filmist ja oma emotsioonidest kirjutad. Ehk leiavad teisedki tee selle filmi vaatamiseni. Minagi olin seda esimest korda nähes(loe :ka teist ja kolmandat) korda ikka “täiesti sees”, pisarad voolasid …ja lihtsalt niii ilus. Armastus, see päris, muudabki kõik nii ilusaks. Ilusaid hetki Sulle ikka jätkuvalt.


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: