Intensiivne nädalavahetus

Milline nädalavahetus! Intensiivne ja rahvarohke, nagu sügist polekski veel käes.
Klotsi reedeõhtune kontsert kultras läks toredasti. Gunnari kuju fondi kogusime kena seemne. Kontsert ise oli ka vahva, kuigi selle väikese saali akustilised võimalused ei ole just kiita. Aga rahvast silmas pidades oli just paras ruum.

Mehed mängisid kolm pikka plokki. Kell oli juba mingi pool üks, kui nad ükskord tinglikult lõpetasid. Tähendab, bänd lõpetas, aga päikesekiir Anto oli ennast vist alles õieti soojaks saanud, nii et ta mängis ja laulis veel tükk aega edasi, samal ajal kui teised lava peal juhtmeid kokku rullisid ja tehnikat ära vedasid.

Ühesõnaga, osa rahvast ja teised “klotsid” jäid minust ja Otist sinna saali maha mängima ja laulma, meie pidime ära koju tulema, sest linna peal oli ripakil minu vennake, kes pidi meie poole öömajale tulema. Tints tuli ka veel pärast konsat meile. Kohe saabus ka vennake brändi ja kringliga, istusime köögis ja tiksusime veel nii tunnikese koos, enne kui igaüks oma kotile kobis.

Laupäeval alustasin suurpuhastust ja pesin üle põhimõtteliselt kõik, mis köögis leidus, lagedest kappide sisemusteni. Nii põhjalikult asjale lähenedes ma suurphastusega muidugi kaugemale ei jõudnud, juba köök võttis terve päeva. Ning õhtul helistasid ja sadasid sisse varsti Ameerikasse siirduvad Hengid ning Haapsallu tagasi kolida igatsevad Kaius ja Helen. Veinitasime taas sügavate öötundideni.
Pühapäeval jätkus põhjalik puhastusorgia esikus. Siis ema juurde sauna, siis olime veel Heleni ja Kaiuse poole kutsutud. Neil on korteris remont, niisiis istusime rõdul. Lõbus oli! Mõnel meist oli siiski natuke külm ka.

Ott näeb selle pildi peal välja nagu Blitzkriegiks valmistunud, kuid ootamatult Siberi talvega kohtunud frits. Me teised olime alkoholiküttel, aga tema ei ole pärast oma augustikuist pankreatiidiatakki enam kraadiga jooke suu sisse võtnud. Nii me mässisime ta enam-vähem kõigesse, mis sealt remondistest oludest leida võis. Ja Kaius kah istub imelises fliiskombinesoonis. Kõik need huvitavad esemed oli Helen hommikul hankinud Humana rüüsteretkelt.

Nii tore oli nädalavahetusel puhata ja mängida ja mitte kirjatööd teha! Ma arvan, et see on mul ikka täitsa õige plaan nii hakatagi. Pigem kontsentreerin oma töid argipäevadel veidi rohkem, ja nädalavahetuse pühendan ainult koduasjadele ja lõbustustele. On ju? Ei jaksa enam nii, et iga jumala päev istun arvuti taga ja üritan midagi pealuu seest välja pigistada.

Ah jaa, minu reedel kirjutatud tükk on tänases Läänlases.

3 kommentaari

 1. Ann said,

  25. sept. 2012 kell 11:59

  Kuhu Gunnari kuju planeeritud on? On sellest ideest võimalik ka kuksilt rohkem lugeda?

 2. aidivallik said,

  25. sept. 2012 kell 16:06

  Lääne Elu ja Läänlane on mõlemad sel teemal kirjutanud, kuigi ma täpseid linke hetkel ei oska panna. Kuju asukoht on muidugi veel lahtine, pole ju selge, kas selle kuju raha üldse kokku saabki, see on siiski väga kallis asi teha lasta. On välja käidud mõte, et see võiks tulla Kodaniketorni ette haljasalale, kuid Aarne Veske on pakkunud välja ka Lääne Elu hoone esise ala. Asju ajab ja fondi haldab Aita Mölder Kuke galeriist, korjanduspurk asub ka Müüriääre kohvikus.

 3. aidivallik said,

  25. sept. 2012 kell 16:10

  Gunnari kuju jaoks annetusi kogutakse:
  MTÜ Läänemaa Kunstivara
  Arveldusarve: 221021855042, Swedbank
  Lisada kindlasti märksõna: Gunnar


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: