Kiiruga vahepealsest

Et paus jälle liiga pikaks ei veniks, vahepeal paar rutulist rida. Mitte et midagi erilist oleks sündinud. Külalisi on käinud küll – üks õhtu Ivar ja kohe järgmisel Vormsist kodus käimas Anne, meeleolukad ja armsad õhtud mõlemad. Ja ma ikka ei saa sellest mõttest siiamaani üle, et Anne on ära kolinud ning polegi enam nii, et saadan teda pärast öösel viis maja edasi koju, ja siis saadab tema mind koju tagasi, ja siis jälle mina teda jne.
Ma mõtlen, et kui ma ükskord elan kuskil maal ja olen vana mutike, siis tahaks Annet kuhugi sinna enda kõrvale. Et temal on siis lambad ja minul kanad, lilled ja peenramaa… ja päike ja heinamaa on meil kahepeale või umbes nii. Selline naljakas kujutlus.
Laupäevases Lääne Elus mu prügiveo-arvamust ei olnud, aga eks Tarmo ju ähvardaski, et võib-olla panevad teisipäevasesse. Lullamilla oli seal aga igal juhul.

MÄNGUASJAD

LUME ALL SÜGAVAL
TUKUB AEDA JÄÄNUD PALL,
MÄNGUTRAKTOR NORINAGA
KOHE SAMAS KÕRVAL MAGAB,
KÄTTE ENAM NEID EI SAA,
KUI ON NII PAKS LUMI MAAS!

SIIS JU LASTEL TÄITSA VEAB,
ET JÕULUVANA ON NII HEA.
UUED KANNID SALMI EEST
SAAB TALVEL IGA VÄIKEMEES.

mänguasjad

Laps käis nädalavahetusel kodus, tegin hapupiimakooki ja siis tegi tema kaerahelbeküpsiseid ja istus mul süles, saime koleda häälega duetti laulda ja meil oli muidu ka mõnus. Ainult et ta tahab, et ma talle jõuluks kiisuga kampsuni kooksin. Jumala eest, kiisuga kampsun… tema eas. Pealegi, kuidas ma seda jõuan nii ruttu? Mul siin üks teine suur kingitus veel lõpetamata…

Tänane päev oli niisugue, et ma parem ei hakkagi kirjeldama, kuidas hommikust peale kõik, mis ette võtta sai, lihtsalt ebaõnnestus. Pisiasjadeni. Õudne päev. Õnneks on nüüd juba hilisõhtu ja see jama lõpeb ehk ära.

Edasi paremasse homsesse!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: