Siin ja sealpool merd

Jagame hetkel Otiga minu arvutit ja päris keeruline on niimoodi sättida, et tööd tehtud saaksid. Minul jälle klassikaline kuu lõpp käes, oleks vaja kolme “Suletud uste taga” otsad kokku tõmmata. Hommik otsa kirjutasin vuhinaga üht, kus klassi tüdrukud kiusavad südametult uut poissi ja süüdistavad teda lõpuks veel seksuaalses ahistamises ja käperdamises ja kõik usuvad muidugi tüdrukuid… oh jah.
Kanal 2-st saabusid head uudised – “Saladused” saab sügisel ikkagi täishooaja, 12 saadet, mis tähendab, et sügiseks on veel vaja 12 lugu kirjutada. See on hea, see on leib. Ja saatepea ning vahetekstide stilistika teeme ka ümber, uuendame natuke formaati ja loodame, et eelmisel hooajal kukkunud reiting õnnestub ehk uuesti üles tõmmata. Näis.
Ühe uue seriaali asjus käib siin tihke meilivahetus, ilmselt tuleb mul nüüd kohe-kohe ka piloot sellele kirjutada. Kui ainult kuidagi jõuaks, ja kui see jälle ei hakkaks olema üks ühik minu tühja või pooliti tühja tehtud tööde nimekirjast.
Saatsin eile siin lepinguid ära ja kirjutasin “Uksi” ja õiendasin aias.

Ah jaa – laupäeval Muhumaal toimub laat, millel õhtul kell 21 mängib Klots. Saare inimesed, minge kõik kuulama. Mind paraku seal ei ole, sest kasutan ära aega, mil arvuti on ainult minu valduses, ja kirjutan, muudkui kirjutan. Selle ürituse plakat avaneb selle lingi kaudu:
näidis

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: