See ei vääri isegi pealkirja

Mul ei ole öelda mitte midagi head ega ilusat.
Peale selle muidugi, et suure surmaga õnnestus üks “Saladuste” osa valmis kirjutada (kollilugu “Vaimudest jälitatud”), parandused sisse viia ühte vanemasse “Saladuste” loosse, millega juulikuus võttesse minnakse, ja samuti optimeerida ja veidi ümber sättida “Suletud uste” osa “Säästuema” järgmiseks hooajaks.
Suutsin täna töötada tänu sellele, et viimase paari-kolme nädala näo loonud “Klass – elu pärast” totaalse perssekukkumise (vabandust otsekohesuse pärast, aga see on 100% seda väärt) ja ülelaskmise foon (millest kahtlemata ma räägin blogis edaspidi, kui oma infopäringutele kõigist vajalikest kohtadest vastuse olen saanud) hakkas juba veidi tuhmimaks muutuma, nii et tundsin end juba küllalt tugevana selle ignoreerimiseks.
Aga siis tuli “Underiaana” asjus produtsendi meil, mis sisaldas muuhulgas sõnumit nagu “…meie projekt EV 100 raames toetust ei saanud ja suureks üllatuseks osutus üheks valituks hoopis — — — koos looga Underi ja Tuglase armastusest…”
Ma ei jaksa praegu mõelda ega uurida, mis see on, kas dokk või draama, või kas ja kui, siis kust kuradi kaudu see minu stsena/idee/mis iganes asjassepuutuv võis võib-olla lekkida, ja mis nüüd edasi saab ja kas saab.
Ma üldiselt armastan inimesi, aga täna mulle meeldib mängida mõttega, mis tunne oleks sooritada üks mõrv. Või okei, võib-olla mitu.
Õnneks ma tean, et ei hakka seda kunagi järele katsetama. Ja pealegi seda tänast päeva ei ole ka enam eriti palju järel, ning homme on juba homme.

5 kommentaari

 1. Hundi ulg said,

  18. juuni 2013 kell 02:26

  Elan murelikult kaasa. Kuigi Gerda raamatu ilmumine ei olnud vist Sinu jaoks üllatus? “Underiaana” on muidugi löök allapoole vööd. Ma siiski arvan, et idee vargus. Lihtsalt hämmastav kokkusattumus…

 2. aidivallik said,

  18. juuni 2013 kell 14:05

  Gerda “Klass” ei olnud üllatus, küll aga “Elu pärast”. Aga ma korjan praegu infot kokku ja tahan kõigest toimunust selget pilti endalegi ette saada.

 3. aidivallik said,

  18. juuni 2013 kell 15:30

  Ja mis sellest blogipostist tegelikult veel välja jäi: samal päeval saabus ka teade, et mu kodulehekülg adisain.eu-s läheb maha, sest see server lõpetab oma eksistentsi.
  Ja siis tuli mul hambast plomm välja, aga kõige muu kõrval oli see sündmus ikka juba absoluutselt tühi-tähi.
  Ott ütles, et ta pole elu sees näinud niisugust inimest, kellel nii järjekindlalt ja mitu aastat järjest lihtsalt lähebki kõik p…e.
  Võib-olla ma peaksin minema ennast nõia juurd testima… needuste kohapealt näiteks. Või on astraalkeha köis ümber kõri sõlmes ja kõik tšakrad ännavad tagurpidi ringi. Või midagi muud eriti huvitavat, mille peale parafoorumites mõeldakse. See viimane lõik on tegelikult nali, aga kui ma nüüd järele mõtlen, siis äkki peaks kuidagi ikka kontrollima… või vähemalt vaimset tervist või midagi.

 4. Maire said,

  19. juuni 2013 kell 09:29

  Tahaks sind kuidagi lohutada, aga ei tea, kuidas. Tundub küll, et ‘Underiaana’ on lihtlabaselt näpatud 😦 Kas see siit blogist ei saanud lekkida? Mulle justkui meenub, et oled sellest ideest siin kirjutanud, aga võib-olla ma mäletan valesti. Võib muidugi olla ka kokkusattumus, ideedega seda teinekord juhtub.
  Hetkel oleks vist ainukeseks lohutuseks see, et kui kõik on halvasti, siis ilmselt enam halvemaks minna ei saa. Käib ju kõik siin elus üles-alla ja praegusest seisust saab ilmselt ainult paremaks hakata minema. Mul kipub ka hetkel üks unistus vastu taevast lendama ja kui see teadmine nädalavahetusel minuni jõudis, siis ma mõtlesin, et ok, see kõik on ju vaid materiaalset elu puudutav ebaõnnestumine. Kuni ise ja kõik lähedased on terved, pean olema rahul sellega, mis on. Natuke see lohutas mind 🙂

 5. Triin said,

  19. juuni 2013 kell 13:42

  pai


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: