“Saladused” muutuvadki

Just täna sain jälle uudiseid. Seesamune et on ju ennegi siin blogis “Saladuste” formaadi, stilistika ja saatepea ümber vesteldud, ja nüüd tõepoolest asi muutub. Osalt meie tahtsi, aga osalt ka Kanal2 tahtsi.
Meie tahtsi: muutub saatepea ja vahetekstid. Uue hooaja plaan oli igas saates teha 1 realistlik ja 1 tondilugu (sest meile kirjutatakse ka kummituslugusid).
Kanal2 tahtsi: saade muutub pooletunniseks (endise tunni aja asemel) ja igas saates tahavad nemad näha vaid 1 lugu.
See-eest tahavad ka kevadeks uut hooaega. St enam ei ole nii et, sügisel mängitakse uus hooaeg maha ja kevadel korratakse seda. VAID. Kevadel tuleb päris uus 12-saateline hooaeg, á 30 minutit.
Ühesõnaga nüüd ongi segadus, sest sügiseks on juba nagu midagi valmis tehtud ja üles võetud, aga nüüd tuleb hakata lõikama-kleepima, võib-olla juurde filmima jne.
Hea asi on muidugi see, et loo mahamängimise aega hakkab natuke rohkem jääma ja režissööridel on võimalus natuke rohkem ilu ja kunsti teha kui seni.
Nii et. Eks siin septembri lõpust hakkab paistma.

Aga mina siin lõpetasin eile taas ühe lasteraamatu käsikirja. Uhke ja võidukas tunne oli, sest seda oli suhteliselt keeruline teha (ei ole päris selline laste-ilukirjandus, vaid sutsu muu asi). Ei teinud endale, vaid sellepärast, et telliti.
Eks paistab. Rohkem rääkida ei julge. Võib-olla sellepärast kisuvadki asjad metsa poole, et ma muudkui räägin siin, mis ma kõik teen ja mis plaanid on. Aga vanad eestlased teadvad: kõik, mis kaagutad, käib kukele. Äkisti on neil õigus.

Sellest ma ikka võin rääkida, et eile olime ema juures puudeveotalgutel. Koos venna ja vennanaisega müttasime ja vedasime-ladusime. (Huvitav, kas see meie viimane riit kukub ümber jõulude paiku või peale uut aastat?) Pärast puupepri täis ja higised, kütsime veel sauna. Ema praadis lesta ja tegi magustoitu kah. Mustsõstra-mannavahtu. Te ei tea, kui hea see oli.

1 kommentaar

  1. Maire said,

    26. juuli 2013 kell 21:01

    heh me ladusime ka eile puid 🙂 Kergelt kaldu maa peale lageda taeva alla, sest kuuri ei saa panna lootuses, et kõrvalhoone ümberehitus sel aastal ikka algab. Ladusime kaks riita ära ja siis tuli üks külamees ja soovitas lükata risti läbi riitade paar roigast või lauda, et siis riidad hoiavad ise üksteist püsti. No selle peale me muidugi ise ei osanud tulla, aga ülejäänud riidad said siis kaks pikka roigast risti sisse. Inimene õpib ikka tõesti ka igasugu lihtsaid asju kogu elu, nii lihtne nipp, aga ise me selle peale ei tulnud 😀


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: