Hambaarst ja muud hirmsad asjad

Kuu lõpp, ja selle kuu otsad tuleb kokku tõmmata. Sellepärast on jälle kiire. Nagu oleks ma ei tea kuidas looderdanud siin kuu esimesel poolel. Aga ei ole. Ei teagi, kuidas seda tööd nii palju on, et sabu kuidagi kuu lõpuks kokku tõmmatud ei saa, ja kuidas selle kõige juures raha ikka veel liiga vähe on.
Tänagi hommik otsa kirjutasin Lääne Elule üht arvamuslugu meie kohaliku tunnuslause-skandaalikese kohta. Valimiste eel tehakse ka igasugust… Kui see ilmub, siis kas lingin (kui veebi pannakse) või kopeerin siia ka.
Ja laupäeval ilmus Õhtulehes üks mult tellitud lugu gümnaasiumi lõpueksamite pingeridade auks.
Eile kirjutasin Postimehele üht tellitud raamatuarvustust (2 raamatu peale). Peaks ka nagu see kuu veel ilmuma. (Aga enne seda oli mul vaja need 2 saadetud raamatut läbi ka lugeda, eks, mis iseenesest ei olnud küll kole elamus, vaid vägagi meeldiv, kuid tunnid, tunnid…)
Ei aeda ega seenele pole enam jõudnud ja vist enne kuu lõppu ei jõua ka, “Suletud uksed” ja üks Läänlase-arvamuslugu ootavad veel lõpuni tegemist.
Tunni aja pärast lähen hambaarsti juurde. Pärast on pea mitu tundi uimane, nii et õhtusest kirjutamisest ei pruugi asja saada.
Ja siis on siin majas veel sellepärast närvid püsti, et üks tarkpea müüs oma jutud koos Oti piltidega (väga paljudega) kirjastamiseks maha, tulemata selle pealegi, et tal pole nende piltide (kui intellektuaalse omandi) vahendamisõigusi. Peame aru, kuidas selles olukorras nüüd edasi toimetada siin heade inimeste keskel.
Vot selline päev. Nagu hambaarst üksi poleks küllalt hirmus.

1 kommentaar

  1. aidivallik said,

    3. okt. 2013 kell 23:23

    Siin on link postituses mahaöeldud Lääne Elu arvamusloole:
    http://online.le.ee/2013/09/28/aidi-vallik-kui-tunnuslause-kaotab-eristusvoime/


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: