Kosmos korraldab

Pildike 1.

Tahtsin laenuhalduriga tekkinud teemat arutada, eriti mõningaid nüansse mu kehtiva laenulepingu jätkamise kohapealt. Et millised on panga tingimused, kui me EI suuda oma laenujääki neile ära tasuda, ja praeguse pakkumise järgi me suht kindlasti ei suuda. Avastasin, et mul laenuhalduri telefoninumber on ilmselt kahe aasta taguses märkmikus, mida ma pealiskaudsel otsimisel üles ei leidnud, ja et Ott juba helistas, ei hakanud enam ka netist otsima. Mõtlesin, et lähen pärast haiglat pangast ise läbi ja panen halduriga kohtumiseks aja kirja.

Veetsin Oti juures haiglas (issand jumal, tal tuleb kõhust voolik välja 😮 ) tunnikest kaks ehk, siis  pangamajja. Lasin omale välja numbri muudes küsimustes, märguande peale suundusin boksi… kus mind ootas ees mu oma armas laenuhaldur, kellel kiiret ei olnud ja kes oli täna üsna erakorraliselt saali letti pandud. Veetsime äärmiselt sisuka ja informatiivse tunni. Ma ei saa tunnistamata jätta, et jäin selle käigu tulemustega väga rahule ja olen nüüd märksa targem ning kindlama enesetundega kui enne. Anname gaasi.

Pildike 2.

Loe esiteks Muhediku tänast kommentaari mu eelmise postituse lõpust. Ja siis edasi.

Õhtul labidaga aeda kaevudes võtsin vastu telefonikõne — ja tund aega hiljem pärast kiiret köögikoristust ja põrandapesu võtsin vastu kallid külalised. Jutu käigus selgus, et nad sõidavad reedel Tartusse ja laupäeva õhtul tagasi, ja et neil on autos 2 vaba kohta.

Ma küll ei tea praegu, aga kui Ott reedel juba istuda kannatab, siis…

Ja maakonnas ringi kärutamiseks saab ehk laenata Vilepite teist autot, sest kui Ott juba Haapsalust Tartusse istuda kannatab, siis ehk kannatab ta ka maakonnas paarikümnekildiseid otsi teha…?

Aga seda muidugi ei tea veel.

Aia kohapealt aga – võib vabalt olla, et liiliate ümberistutamiseks on juba aeg liiga hiline, aga ma lihtsalt kuidagi ei saanud teisiti.

Ja isegi tööd jõudsin teha täna. Olen üpris rahul.

4 kommentaari

 1. Köögikata said,

  8. okt. 2014 kell 11:57

  Kui miski on määratud laabuma, siis ta laabub. Ja kui stiimul on korralik, läheb paranemine hoopis kiiremini kui muidu. Seepärast olen üsna kindel, et kõik korda läheb. Igaks juhuks hoian muidugi pöialt ka. 🙂

 2. kiskjasiil said,

  8. okt. 2014 kell 12:55

  Muhedik on meil ju teadagi vana indiaanipealik, teda maksab uskuda küll 🙂 Tore, et kosmos korraldab nii nagu vaja, sina hoia aga ohjasid 😀

 3. Muhedik said,

  8. okt. 2014 kell 14:18

  😀 (Y)

 4. Milda said,

  9. okt. 2014 kell 20:06

  Mis tulema peab, tuleb niikuinii, varem või hiljem, mõte peab vaid vaba olema:). Hoian pöialt!


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: