Saame hakkama

Niisiis, kanateraapiatalu ma pidama ei hakka ja mahekanuriks ei hakka. Mets hurdajahiga jääb ka ära, sest see mets oli väga võsane, liigniiske pinnasega ja aianduseks üpris kõlbmatu. Majake ise aga armsake, nii et kahju oli küll. Aga just aianduse pärast ma ju maale lähengi ja kogu krunt sooaia alla panna ei ole päris see, mis ma tahaks.
Majas, mis esimesel korral tundus muinasjutt, ei tundnud ma seekord enam end eriti hästi ja teisel vaatlusel ilmnes ka rida päris olulisi ja tulevikus kulukaid nüansse. Nii et nüüd tahaks veel korra üle vaadata ka meie teise eelistuse. Eile kahjuks ei jõudnud enam, nagunii hakkasime hommikul seitsmest sõitma ja jõudsime üheteistkümnest koju tagasi, vaatasime majapidamisi ja vahepeal käisime veel Valgamaal Lüllemäel esinemas ka.
Seekord täiesti salaja. Ühelegi sõbrale ei öelnud. Sest külla poleks tõesti enam mitte kuskile jõudnud, isegi mitte veerand tunniks. Väga tige tempo oli taga.
Kõik muidu üleelatav, aga Otile praeguses seisus need pikad sõidud hästi ei mõju. Täna on ta eilsest sundasendist täiesti valudes. Päris hirmus on.
Aga et me Tartusse ööseks ei jäänud, mis oleks meile rohkem aega andnud…
Ma ei saa praegu naabrinaist koormata veel meie Tötsu eest hoolitsemisega. Sest seal peres on asjad praegu väga-väga halvad. Meie sõber-naabrimees võtleb eelmise nädala keskpaigast alates haiglas oma elu eest sõna kõige otsesemas mõttes. Seda ütles naabrinaine meile muidugi alles pärast minu isa matuseid.
Otse loomulikult me elame seda üle. Sest tegemist on meie sõprade perega. Ja neil on kuueaastane poeg, issand halasta.
Ma ei saa aru, mis sügis see selline on.
Aga töötan. Kõigest sellest hoolimata kirjutan oma leheküljed ja toimetan need tekstid, mis saadetakse. Me saame hakkama.

4 kommentaari

 1. enn said,

  25. okt. 2014 kell 07:17

  Võib-olla oleks vaja Otil rahulikult paraneda lasta.

 2. Liis said,

  25. okt. 2014 kell 08:54

  Sa oled tubli. Pea vastu!

 3. Muhedik said,

  25. okt. 2014 kell 10:37

  (Y)

 4. aidivallik said,

  25. okt. 2014 kell 11:12

  Jah, kahjuks ei saa tempot rahulikumaks võtta praegu. Meil nüüd oma maja müügi bronnileping allkirjastatud ja hiljemalt detsembri keskpaigas tuleb tehing. Uue kodu leidmiseks ja diili lukkulöömiseks on aega umbes kaks nädalat praegu, sest pärast seda (ajavahemik leidmisest tehinguni) tuleb tellida hindamine, saada kätte hindamisakt (arvestada tuleb vähemalt 2 nädalat), ja siis oodata veel umbes nädal meie kohaliku panganõukogu aktsepti sellele.
  Nii et rahulik paranemine on kahjuks võimalik alles pärast seda, kui uue koduga bronnileping on sõlmitud ja hindamisakt tellitud.
  Kuidagi veidralt kuhjas üksteise otsas on see sügis need asjad. Kõik toimub korraga ja hästi kiiresti. Tegelikult ei oleks probleemi, kui praegune möll piirduks vaid koduvahetamise teemaga. Aga need haigused ja surmad seal ümber on küll selgelt liiast.


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: