Oktoobrilumi

Nii ta siis teisipäeva hommikul tuligi. Need pildid on tehtud keskhommiku paiku, aga tihe lumesadu jätkus lõunani ja selle lõpuks oli meil siin 12 – 15 cm lund maas. Väga eredalt sai selgeks, et oleme uue talveauto hankimisega liiga kauaks jokutama jäänud (sest meie roheline Suss, tuleb välja, ongi surnud, või noh, vegetatiivses seisundis, millest tema väljatoomine läheks umbes 4 x kallimaks, kui see mõistlik oleks). Hea, et Käulale olime rehvivahetuse aja siiski juba eelnevalt kinni pannud ja teisipäeva õhtul saimegi talle uued papud alla. Tee oli selleks ajaks ka juba piisavalt ära sõidetud, et Käulaga siit välja maantee peale saime. Aga selline see ootamatu tali välja näebki.

oktoobrilumi4.jpg

oktoobrilumi.jpg

oktoobrilumi1.jpg

oktoobrilumi2.jpg

oktoobrilumi3.jpg

Näidendi esimene versioon valmis. Nüüd on kibekiire nende teleasjadega, mis kuu lõpuks peaksid valmis olema. Eile päästsin Lääne Elu ühe arvestusvälise arvamuslooga, sest neil ootamatult selgus, et polegi midagi sinna leheküljele panna muidu.

Paljud aiaasjad on ka veel ripakil ja vaja enne päris talve tulekut ära teha. Isegi mõni puuke on veel istutada. Nii et olen oma kirjatöö ajad hajutanud hommikusse ja õhtusse, kui juba pime on. Sedasi olen siiski peaaegu iga päev paari tunni jagu aega saanud aiale anda, aga vähe, vähe. No mis teha, rohkem ei ole praegu võimalik. Nagunii lõpetan viimasel ajal kirjutuslaua taga oma päevatööd kella ühe-kahe paiku öösel.

5 kommentaari

 1. rahutu rahmeldaja said,

  27. okt. 2016 kell 13:19

  Tee, mis tahad aga ilus lumi oli 🙂 Korralik esimene. Ja las need aiaasjad nüüd olla, kevad ei jää tulemata. Puukesed võivad ka potis talvituda. Paned kobarasse tullevaiksesse kohta ja ongi. aga muidu kibedat sulge 🙂

 2. Muhedik said,

  27. okt. 2016 kell 23:05

  Seda ilusat lund oli väga vaja, kaua pole vihma olnud. Aiatöödest kõige olulisem on praegu istutatud puude võrgutamine. Kui ei jõua, võib kõik muu jääda kevadeks.
  Ei teagi, mida kirjaneitsitele soovitakse, kas äkki kohv arvutisse 🙂

 3. kaksblogi said,

  29. okt. 2016 kell 19:27

  paar tundi nüüdsel ajal aiale on muide ülikõva sõna 🙂

  sa oled ikka päris osav aega jaotama!

 4. Maria Abramova said,

  10. nov. 2016 kell 09:33

  Tere!

  Mulle väga meeldivad Te lullamillad ja eriti läheb hästi tänase päevaga kokku too Kardimart.Olen olnud aastaid selle blogi lugeja.Hästi kasulik ja huvitav minu jaoks.Väga meeldib ka see aianduse osa ja nipid rohenäppudele.lemmik on olnud ogoroodina.Mu vanem poeg on väga pikka aega sõitnud nooruses kardiga. Kahjuks on ta ära sõitnud kodunt õnne otsima liiga kaugele.Tahaksin teda täna tervitada nimepäeva puhul Teie luuletuse sõnadega ja näppaksin ka illustratsiooni sealt kõrvalt.Saadan selle FB-s sõnumina ja loodan väga, et sellest ei tule suurt pahandust.Autorid märgin igal juhul ära.

  Edu ja Ilusat marti soovides
  Maria

  • aidivallik said,

   21. nov. 2016 kell 22:51

   Ma südamest loodan, et vastasin teile kirja teel, et olen nõus! Kui mitte, siis vabandan südamest. Keset kogu seda viimase aja kiirust on viivitused ja eksitused nii kerged tulema, ja kui nüüd minu jokutamise pärast õnnitlus saatmata jäi, oleks mul tõsiselt kahju!


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: