Imelised inimesed

Minu kolmas raamatutäis lasteluulet on nüüd kenasti paberi peale trükitud ja kaante vahele pandud. Käisime sel trükikojas järel õigupoolest juba umbes nädala eest, aga et mul igasuguste muude sabadega siis kuu lõpus jälle tavapäraselt kole kiire oli, siis ei jõudnud varem sellega avalikkuse ees kekkama hakata.

kaanepilt

Igatahes tänaseks päevaks peaks see raamat juba olema igas korralikus raamatuletis olemas, ja samuti olen täitsa valmis seda ka ise laiali saatma  neile, kes otse minult seda soovivad. Muidugi koos kohustusliku autogrammi ja asjakohaste pühendustega. kas saata Omniva kaudu maksikirja või tavalise kirjana, see pole veel päris selge. Kaalu poolest saaks justkui tavaline 65-sendine kiri olla (52 leheküljest ja kõvadest kaantest hoolimata), aga vähemalt turvaümbriku sees kvalifitseeris postiasutus selle paksuse järgi juba maksikirjaks ( 2 eurot). Peaksin korra tavalise paberümbrikuga proovima, kas läheb siiski lihtkirjana kohale.

“Imelistes inimestes” on jälle üks valik minu igalaupäevaste lullamillade hulgast. Temaatiline. Nagu ma ametlikku annotatsioonigi kirja panin:

Tuntud autori lasteluulekogu on pühendatud inimeste tavalisele, kuid samas ka nii mitmekesisele ja imepärasele maailmale. Enamjaolt humoristlikus võtmes lasteluuletused räägivad erinevatest inimestest meie ümber, perekondade ja laste toimetustest, igapäevastest asjadest ja ka imelikest olukordadest. Raamatu on rohkelt ja värviliselt illustreerinud kunstnik Ott Vallik.

ISBN 978-9949-9498-3-0, kirjastaja: MTÜ Lugu-Loo 2016, kõvakaaneline, lehekülgi: 52, mõõdud: 170 x 240 mm

Üks meeleolukas lehekülg raamatust ka:

uisutajad.jpg

Ja minu lemmikpilt:

aidi-ja-kuu

 

Advertisements

3 kommentaari

 1. rahutu rahmeldaja said,

  2. dets. 2016 kell 23:18

  Ma Muhedike juures lugesin ja vaatasin, üliarmas igast küljest. Tore, et teiesugused loojad olemas on, lausa vaimustav tegelikult 🙂

 2. Muhedik said,

  3. dets. 2016 kell 10:58

  Väga armas raamat. Aitäh!

 3. lendav said,

  3. dets. 2016 kell 11:11

  Oo, ja kuu peal kasvavad seened!


Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: