Sain terveks ja tegutsen edasi

Muidugi mahub nüüdsesse kirjutamislünka märksa rohkem sündmusi, kui neist kirjutada jõuan, aga püüan siiski pealiskaudse ülevaate anda.

Käisin eelmisel nädalal esinemas Valga Põhikoolis, kus mind kuulas sadakond suurepärast seitsmendikku. Pilt interneti lahkel loal.

valga_pohikool

Ning kohe järgmisel päeval sõitsime toimetajaga koos Kohtla-Nõmmele, et ma saaksin kirjutada lugemikku veel viimase puuduoleva tükikese …

mina kaevanduses

läbistaja

kombainilaava

dresiinmees

kaevandus1

Ühel päeval vabastati meid salapärasest pikast ja raskest torust, mis meil puukuuris risti ja põiki jalus vedeles. Nüüd alustab see toru uut ja hoopis mõtestatumat karjääri metsateealuse truubina. Selle esimese pildi peal uurivad kolm meest toru. Ja teise pildi peal viiakse see meie elust minema.uurivad toru

toru lahkub

Aga haiguse ajal alustasin ma ühele sõbrale kinnaste kudumist ja nüüd said need valmis. Reede õhtul, kui külla läksime, lootsin need pidulikult üle anda ja andsingi. Misjärel rikkus kogu pidulikkuse asjaolu, et sõrmed olid siiski poolteist sentimeetrit liiga pikad saanud ja ma pean need lühemaks harutama ning otsad uuesti kokku võtma. Oh, et ükski asi ka ei või olla niisama lihtne!

kindad Aulile

Käisime trükikojas ja tõime ära suure hunniku valminud Anni-raamatuid. Uue nädala keskel peaksid need ka poodidesse jõudma! ja muidugi saab osta ka otse minu käest, 12 eurot lugu pluss saatekulu, aga autogramm ilmtingimata! Kellel isu tuli, kirjutage mulle palun sellest meilile aidi.vallik@mail.ee, aga ärge väga pahandage, kui ma otsekohe ei vasta – mul on järgmisel nädalal seitse esinemist neljas koolis erinevates Eesti otstes, sest teadupärast kolmapäeval on emakeelepäev ja elus kirjanikud on siis kõige nõutum kaup üleüldse!

ANNkaas1

Teen kindlasti uuel nädalal selle raamatu kohta lausa eraldi postituse. (Kui ma nende kooliesinemiste järel õhtuti ikka elus olen muidugi.)

 

 

 

 

 

 

3 kommentaari

 1. eve labi said,

  11. märts 2018 kell 23:32

  Oo, millised kindad ! ja milline programm 🙂

 2. Karin Peebu said,

  12. märts 2018 kell 07:42

  Mõnusalt tihe graafik, ei olegi ju aega haige olla ega logeleda. Kõik on paigas 🙂

 3. Udupea said,

  12. märts 2018 kell 14:26

  Teeme nii, et ma koon teile mõlemale sokid ja Sa mulle sellised sõrmikud 😀
  Järgmiseks talveks.


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: