Ootame “Imelugusid”

Läinud nädalal läks lõpuks trükikotta mu järjekordne lasteluuleraamat pealkirjaga “Imelood”. Seal on jälle tegemist värssjutustustega – nagu haigus oleks mul viimastel aastatel sellega kaelas kohe! Kõikide nende luulelugude peategelane olen seekord ma ise. Ja need on paljuski inspireeritud just mu uue kodu muinasjutulisest ja arhailisest atmosfäärist, kus vabalt võibki igasuguseid selliseid asju juhtuma hakata!

Raamatus sisalduva 29 luuleloo jooksul jõuan juustuauku kinni jääda, saba taha kasvatada, lume ära süüa, jäälilled õitsema ajada, kakukese seljas ringi sõita, terve metsa maha langetada, päkapikud orjastada, lehed puu otsa tagasi puhuda, vokiga taevasse lennata, konna kosjad tagasi lükata ja veel palju muud korda saata.

Muidugi on selles raamatus Oti joonistatud pildid. Kes muu mind paremini joonistada oskaks!

Luuletused on naljakad ja viguriga, nagu mul tihtilugu nad tulevad. Loodan, et see pakub lõbu nii lastele kui nende vanematele. Kui sihtgrupist veel täpsemalt rääkida, siis ma kujutan ette, et kõige paremini passivad need luulelood umbes kümneaastastele lastele, sest sõnavara neis on tegelikult üsna keeruline ja paljude tekstide puhul on hea midagi enne muinasjuttudest ja muistenditest teada ka.

Usun, et saame selle trükikojast kätte umbes kahe nädala pärast ning siis peagi poodidesse ka. Annan kindlasti sellest teada!

1 kommentaar

  1. Maire said,

    2. okt. 2020 kell 19:20

    Oh, need Oti joonistatud pildid on ikka niiii ägedad 🙂


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: