Mõni uus asi

Läinud teisipäeval esinesin Haapsalus, ikka muidugi mu uuemate raamatute asjus: “Minu Haapsalu” ja “Imelood” vajasid endise kodukandi rahvale tutvustamist. Aitäh kõigile, kes kohale tulid! Raamatukogu saal läks päris täis. Üle ootuste. Ja juba sattusin ka plindrisse “Minu Haapsalut” omast käest müües, sest otsas on, noh. Kirjastuses ka ei ole enam, poodidest võib veel saada. Ostke seda aga hoolega, sest kui see poodidest ka otsa saab, siis ehk trükitakse seda juurde ja müüakse veel, ja iga müüdud raamatu pealt saan ma siis oma protsendikesed.

Lugesin “Imelugudest” ette mõne lugulaulu ja inimesed läksid neid kuuldes hästi rõõmsaks. nagu nad enamasti lähevad. Sage itsitamine ja mõned naerupursked käivad asja juurde. Nii see oligi mõeldud! (See foto on Tiiu Kammiste tehtud, aitäh talle!)

Kodus tegelesin juba järgmise lasteluulekogu kokkupanemisega. Sellest tuleb taas üks lõbus lugu: kõik luuletused räägivad “meie tänava” erinevatest toredatest ja kummalistest inimestest. Raamatu pealkirjaks tulebki “Meie tänavas”. Ühtegi pilti mul kahjuks sellest veel näidata ei ole, sest Ott ootab alles koostatud käsikirja. Aga ma saangi selle arvatavasti homsega valmis.

Koristasin aias peenralt ära naerid, korjasin rooskapsad, brokolid – ma ei tea, mitmes brokolikorje mul juba oli, kas viies või kuues, sest nad kogu aeg teevad õisikuid juurde – ja “Polka” vaarikad.

Muide, see rooskapsaämber on kaheksaliitrine, nii et andis neid kupatada ja pakendada ja neile sügavkülmikuruumi leida, sest juba on kõik täis!

Aed muidugi on üldiselt jätkuvas kaoses, sest sel sügisel on kudumiskirg ootamatult vara järje üle võtnud. Hm, tavaliselt juhtub see küll hiljem?

Sokid. Ma veel ei tea, millised sõbrad need saavad.

Ning ma kudusin omale ühe puuvillase tuunika moodi asja kah. See tuli väga triibuline, sest tegelikult oligi selle kudumise eesmärk ära realiseerida kõik mu lõngakorve asjatult täitvad puuvillaste lõngade jäägid.

Nii et nüüd ma olengi sihuke triibuline.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: