RAAMATUD MÜÜGIS

Panen siia lühikese ülevaate minu praegu müügis olevatest raamatutest. Kõiki neid saab osta raamatupoodidest ja  odavama hulgihinnaga ka otse minult, kui raamatu juurde nõnda on märgitud. Selleks palun kirjutada aidi.vallik@mail.ee.
Raamatud saadan kohale maksikirjas või Smartpostiga, nagu otstarbekam tuleb (sõltub raamatute arvust).

 

SEEBUesikaas–pisim.png      SEEBU MAAILM

7–10-aastastele mõeldud jutustus „Seebu maailm” on lugu ühe lapse armastusest oma ema ja isa vastu. Täiskasvanute maailmas ei käi aga asjad alati lapse armastuse järgi, ja kui perekond laguneb, otsustab Seebu endale ise oma eraldi maailma luua. Selleks, et koos oma unistustega sinna varjule pugeda, tuleb tal puhuda seebimull, mis mitte kunagi katki ei lähe. Unenäotaoliselt kaunilt, rohkelt, värviliselt ja muinasjutuliselt on raamatu illustreerinud Lumimari.

Suurus 17 x 24 cm, 48 lk, kõvad kaaned, ISBN 978-9949-9498-7-8. Väljaandja: MTÜ Lugu-Loo 2019. Hind minult 8 eurot + saatmiskulu, müüvad ka Apollo ja Rahva Raamat nii netis kui poodides.

 

KÄED esikaas–pisim.png            MINU KÄED

Kuidas nimetatakse käte erinevaid osi, mis erinevus on laste ja vanainimeste käte vahel, kuidas sõrmed võivad jätta nii näpu- kui sõrmejälgi ja mida head oskavad inimeste käed teha? “Minu käed” on pildi- ja ettelugemisraamat väikelastele ning mõeldud arendama lapse arusaamist iseenda kehast ja sellega seotud sõnavara. Kõik see on suurelt ja värviliselt illustreeritud Elina Sildre poolt.

Suurus 15 x 15 cm, 48 lk, kõvad kaaned, ISBN 978-9949-9498-6-1. Väljaandja: MTÜ Lugu-Loo 2019. Hind minult: 6 eurot + saatmiskulu. Müüvad ka Rahva Raamatu ja Apollo raamatupoed.

 

KUST SAID esikaas tillu.png  Kust said? Luulelood loomadest

Kust hunt halli kasuka, rästik seljale siksaki või kobras lapiku saba sai? Kogumiku 21 jutustust, mis on kirjutatud klassikalise lastekirjanduse vaimus värssides, räägivad naljakaid ja pööraseid, fantaasiarikkaid lugusid sellest, kust ja kuidas meie metsade erinevad loomad oma välimuse iseloomulikud tunnused hankisid. Raamat on rohkelt ja värviliselt illustreeritud Urmas Nemvaltsi poolt.

170 X 240 mm, 56 lk, kõvad kaaned, värvilised illustratsioonid. ISBN 978-9949-9498-5-4. Tekst: Aidi Vallik. Illustratsioonid: Urmas Nemvalts. Väljaandja: MTÜ Lugu-Loo 2018. Hind minult: 10 eurot + saatmiskulu. Müüvad ka Apollo ja Rahva Raamat oma poodides.

Mis teha Ann KAAS tillu.png Mis teha, Ann?

15-aastase Anni värske romantiline suhe viib ta karmi valiku ette, kas jääda truuks kambavaimule või otsustada oma peaga ja enda südametunnistusest lähtuvalt. Teda toetab peaaegu märkamatult ta isa, kes oma poisipõlves on pidanud veel rängemate valikute kaudu end iseseisvasse ellu võitlema.Koos esimese osaga “Kuidas elad, Ann?” 2002. aastal Nukitsa konkursi 2. koht, 2002. aastal Eesti Kultuurkapitali lastekirjanduse aastapreemia nominent, 2008. aastal Lätis parima tõlkelasteraamatu preemia. Alates 2004. aastast on mõlemad raamatud ka Eesti koolide õppekavades.

143 x 215 mm, 144 lk, õmmeldud liimköide lakkadega, must-valged illustratsioonid. ISBN 978-9949-9498-4-7. Tekst: Aidi Vallik. Illustratsioonid: Marita Liivak. Väljaandja: MTÜ Lugu-Loo 2018. Hind minult :12 eurot + postikulu. Müüvad ka Apollo ja Rahva Raamat oma poodides.

 

ANNkaasväike Kuidas elad, Ann?

14-aastane Ann leiab oma ema päevikud tolle kunagisest punkaripõlvest ning näiliselt harmoonilise perekonnaelu alt tulevad nähtavale inetud valed. Oma vanemates pettununa põgeneb Ann koos juhuslikult kujuneva noortekambaga mitmeks nädalaks tühjana seisvasse suvilasse, kuni kõik seal kogetu ja läbielatu viib ta hinges oma vanematega leppimiseni. 2001. aastal ilmunud, mitmeid auhindu võitnud ja koolide soovitusliku kirjanduse nimestikesse jõudnud noorteromaani illustreeritud uustrükk.

Väljaandja: MTÜ Lugu-Loo 2018, autor: Aidi Vallik, illustreerinud: Marita Liivak, illustratsioonid: must-valge, 200 lk, õmmeldud liimköide lakkadega, formaat 143 X 215 mm, ISBN 978-9949-9498-1-6. Hind minult 12 eurot + postikulu. Müüvad ka Apollo ja Rahva Raamat oma poodides.

 

minna ja hernetont kaasväike Minna ja hernetont

Minna kohtub aias hernetondiga ja ehmatab: äkki on ta kuri? Tont aga räägib, kuidas ta aitab kirsse lindude eest kaitsta, et Minna need endale saaks. Minna ja tont saavad suurteks sõpradeks ja tüdruk kutsub ta endale külla. Raamat neile, kes tõesti lugemist alles üsna varases järgus õpivad.

Väljaandja: Päike ja Pilv, autor: Aidi Vallik, värvilised pildid: Katrin Ehrlich, 24 lk, formaat: 200 x 200 mm, ISBN 978-9949-7224-1-9. Müüvad Päike ja Pilv, Apollo ja Rahva Raamat.

Kaanepiltväike     Imelised inimesed

 

See lasteluulekogu on pühendatud inimeste tavalisele, kuid samas ka nii mitmekesisele ja imepärasele maailmale. Enamjaolt humoristlikus võtmes lasteluuletused räägivad erinevatest inimestest meie ümber, perekondade ja laste toimetustest, igapäevastest asjadest ja ka imelikest olukordadest. Raamatu on rohkelt ja värviliselt illustreerinud kunstnik Ott Vallik! NB! Raamat sai 2016. aasta Karl Eduard Söödi lasteluulepreemia!

ISBN 978-9949-9498-3-0, kirjastaja: MTÜ Lugu-Loo 2016. Kõvakaaneline, lehekülgi 52, mõõdud: 170 x 240 mm. Hind minult otse 8 eurot + postikulu. Osta saab ka Apollost ja Rahva Raamatust.

paremad palad.jpg Paremad palad

Kaks koera, Pauka ja Roi, hakkasid sööma. Kummalgi oli oma kauss, kummalgi kausis oma toit. Sõid, kuni esimene nälg oli kustutatud, siis aga hakkas mõlemale tunduma, et teise kausis on palju parem söök. “Paremad palad” on lugu sellest, kuidas kadedus vanad sõbrad tülli ajas ja mil moel nad lõpuks jälle ära leppisid. Illustreerinud: Marja-Liisa Plats

Kirjastus: Päike ja Pilv 2015, kõvakaaneline, 32 lk. Osta saab Apollost ja Rahva Raamatust.

lumehelbe töö.jpeg Lumehelbe töö

Väike lumehelves sõitis taevas halli lumepilve süles ja vaatas alla maa peale. Ta ootas väga, millal tuleb tema kord maa peale tööle minna. Mis on aga lumehelbe töö?

Kirjastus: Päike ja Pilv  2014, kõvakaaneline, 32 lk, mõõdud: 20×20 cm, illustreerinud  Elina Sildre. Osta saab Apollost ja Rahva Raamatust.

laste-oma-eesti väike.jpg Laste oma Eesti

72 lk, formaat 170 x 220 mm, kõvad kaaned. Illustreerinud Ott Vallik. Kirjastus Päike ja Pilv 2015.

See on lugu kuuest lapsest, kel tuleb mererannas puhates ja pisut igavledes vahva mõte: joonistada liivale Eestimaa. Ja kõik, mis selle sees. Mägedest ja jõgedest loomade ja lindudeni. Rüütlite ja linnustest linnade ja küladeni. Merest mõisateni. Kratist Kalevipojani. Jaanipäevast jõuludeni. Laulupeost lipuni. Pokudest paraadini, tuletornidest teatrini, rukkilillest riigikoguni ja saunast saarteni. Raamat on nauditavalt napp, aga piisavalt sisukalt. Mõnusa huumoriga pealekauba.

Osta saab kirjastusest ja Rahva Raamatust.

Mannikese esik. keskm.jpg  Mannikese lugu

“Mannikese lugu” on 3 – 8-aastastele lastele mõeldud värssjutustus, mis käsikirjana 2006.a võitis Põlvepikuraamatu konkursil auhinnakoha. See räägib tüdrukust, kes on nii pai, et vares puhtalt kadedusest viib ta varesepessa oma pojaks, ja muidugi lähevad kõik inimesed seepeale Mannikest ära päästma. Valmiv raamat sisaldab olulise lisana Piret Mildebergi tehtud meisterdamisosa, millest on võimalik raamatut rikkumata tegelasi väikeste hampelmannidena (hüpiknukkudena) välja lõigata, valmis meisterdada ja liikuma panna.

Kõvad kaaned, 32 lk; formaat 23 x 23 cm; rohkelt ja värviliselt illustreeritud. Hind minult otse 5 eurot + postikulu. Osta saab ka Apollost ja Rahva Raamatust.

7 kommentaari

 1. Heli Lepp said,

  15. märts 2012 kell 22:48

  Tere Aidi Vallik! Palun ütelge kas on veel mingi võimalus Teie kaudu osta PINTS ja TUTSIK 1 ja 2 osa? Võtsin need raamatud oma lapsele lugeda raamatukogust ja nüüd on seis selline, et ta ei taha nendest kuidagi loobuda. Ta on 6.a ja suur loomasõber, need raamatud olid talle nagu maiuspala. Oleksime tõesti tänulikud, kui saaksime need oma koju osta. Teile aga tõesti suured tänud imetoreda lugemiselamuse eest! Kirjutage veel midagi toredat loomadest. Kõige paremate soovidega ja tänudega- perekond Lepp

 2. Kristi said,

  18. märts 2012 kell 08:24

  Meie Mikaela lemmikraamat oli mitu aastat jutti “Unekoer”. Kuna laps oli veel pisike, siis ma ei lugenud seda talle ette, vaid keerasin lehti ja jutustasin kõrvale oma sõnadega, osa tsitaate võtsin siiski otse raamatust ja need kulusid talle pähe. Õnneks olid pildid mõnusalt teksti toetavad ning lapsele arusaadavad.

  Siiani on mällu sööbinud lõbus seik, kus noorem õeke ronis tänaval kärust välja ning tegi oma elu esimesed sammud- tatsas taarudes piki tänavat, käekesed laiali. Ning kuidas me kahepoolene hõikas üle tänava talle järele: “Ja kuhu sina lähed täitsa elusast peast, sa armetu krants!!!” Inimesed tänaval ehmatasid soolasambaks ning jäid mind etteheitvalt vaatama, mina aga itsitasin vaikselt salli sisse – egas vaesed möödakäijad siis teadnud, et plika tsiteeris “Unekoera!” 🙂

  • aidivallik said,

   18. märts 2012 kell 18:05

   Aitäh, see on nii tore lugu!

 3. jaanus sepp said,

  30. dets. 2014 kell 21:58

  tere,kas Pintsu ja Tutsiku 1osa on veel kusagilt saada?

 4. aidivallik said,

  30. dets. 2014 kell 22:14

  Tere, kahjuks on Pintsu ja Tutsiku 1. osa täiesti läbi müüdud, ka mu enda käes ei ole teda enam rohkem eksemplare.

 5. Aliine Matisen said,

  17. juuli 2015 kell 22:03

  Tere Aidi!
  Kas Su raamat Narkohollo on veel müügis?

  • alari said,

   4. dets. 2016 kell 15:56

   ei ole kahjuks.


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: