Head uudised

Hea uudis tuli just äsja ning on selline, et Kanal 2 hakkab kordama “Saladuste” esimese hooaja saateid, ja veel prime-time’il, esmaspäeviti kell 20.35, nagu nad harilikult jooksidki. Uudis on hea selle poolest, et on tunnustav – sest paljukest neid omasaadete kordusi prime time’i ajal eetrisse üldse lastakse!

Natuke nukker ainult, et korduste pealt ma honorari ei saa, rahaline seis nimelt kisub hetkel nutuseks ja kuni märtsikuuni on olud sellised kahtlased. Vaevalt et mul õnnestub jaanuari lõpus üleantava lasteraamatu käsikirja rahad enne raamatu ilmumist välja kaubelda. Ja ilmub see… mm… kunagi suvel. Veebruari lõpus-märtsis-aprillis aga päästab elu loodetavasti “Pints ja Tutsik”. Mai on peaaegu pommiauk, pean sinna kiiresti midagi välja mõtlema/kirjutama, muidu juhtub nii nagu jaanuaris. Juuni lõpust aga jälle elu kergem, tuleb volikogu liikme hüvitis ja Näitemänguagentuurist võib-olla midagi (kui nad ikka veel “Anni” mängivad, ega ma tegelt nii täpselt ei tea ka, millal see mängukavast maha võetakse), ja juulis tulevad Autorihüvitusfondi rahad ja siis on puhta pidu.

Hea uudis on veel see, et “Pints ja Tutsik” läheb üle ootuste hästi. Rahva Raamat on esimese portsu juba maha müünud, tellisid nüüd juurde ja eile käisime viimas. Apollo teatas täna sama: ladu tühi, tulge ja tooge ruttu, meil juba järjekord ukse taga! – homme sõidame siis raamatupakkidega sinna.

Hoidke mulle pöialt.  Ja kui te märkate Tallinna kesklinnas üht rohelist Suzuki universaali väga ebaloogiliselt ringi toimetamas ning segadust külvamas, siis hoidke palun vandesõnad tagasi. Uskuge, ma kuulen neid oma vaimus, ja mul on tõepoolest piinlik. Lihtsalt homme liiklen ma esimest korda Tallinnas ise roolis olles.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: