“Pintsu ja Tutsiku” trükikotta minemise eelõhtul

… ei suuda me kuidagi ära otsustada, kas kaane kiri peaks tulema punane või kollane. Kujundaja ja kujundaja naine arvavad, et kollane. Mina arvan, et punane, ja Ott arvab, et punane, sest mina arvan, et punane, aga muidu ta arvab, et kujunduslikus mõttes on kollane parem, sest kujundaja ju arvab, et kollane on parem. Vot nii. Kui keegi sellest lausest aru sai, siis on ta asjast õigesti aru saanud.
Kaks korrektuuri on küljenduse pealt loetud ja muidugi tuleb ikka ja veel apsakaid välja.
Lisaks selgus, et ma pean hakkama Scanpixilt välja ostma ühte fotot, mis autori ja Tutsiku kohta tagakaanele platseerub ja mis mul muidu endal on arvutis täitsa olemas, aga kahjuks, tuleb välja, pole minu oma. Sest on ajakirja fotograafi tehtud ja seega ka mitte fotograafi, vaid Scanpixi oma, sest fotograafile ei kuku selle pildi kasutamise pealt sentigi. Taevas neist autoriõigustest aru saab.
Ja homme pärastlõunaks peavad trükifailid trükikojas olema. On kah, ma olen selles päris veendunud. Me oleme siin ju tublid.
Numminumminumminummi.
Aga ma lõpetan nüüd selle jahmerdamise ära, sest mul on juba pea sellest kõigest täiesti paks, ja lähen Elliga jalutama.
Õhtul tuleb Ülla ja mul mõlgub meeles ka üks koogiküpsetamismõte.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: