Mis käes, see käes!

“Roosi ja emme” on olemas, ilus, armas ja esmase vaatlustulemuse järgi ka igati korras!
Ott ei suutnud jätta pildistamata mind pärast kojusaabumist kiire söögitegemise vahel seda imetegu uudistamast:

uus raamat 4.12.13

Pingelangus. Ma ei oska öeldagi, kui väsinud ma korraga olen.
Pealegi oli mul täna Paide gümnaasiumis kaks esinemist põhikooli vanema astme klassidele. Esinemised olid muidugi toredad nagu enamasti ikka. Ja mis mind veel üllatas, oli see, kui lahedaks on võimalik renoveerida 1960-ndate aastate tüüpprojekti järgi rajatud koolimaja! Selline on ilmselt olemas igas Eesti linnas, aga pahatihti vist nüüd juba üsna aegunud ja õnnetus seisus. Haapsaluski see Kuuse tänava koolimaja sama projektiga tehtud. Aga too Paide oma oli renoveeritud igavesti uhkeks ja hubaseks, lift sees ja puha!
Ilm täna muidugi sõitmist ei soosinud, teed kõik vett täis ja lainetasid, Paidest Tallinna ja Tallinnast Riisipereni kõva lörts. Nii et väsinud, jah. Ja koju jõudsime alles seitsmeks.

Päev tõi ka uusi imesid meditsiinipõllult (isaga seoses): kui eelmine kord temaga käisime, määrati ravi alguse päevaks tänane, st 4. detsember. Täna viis vennas isa koos tolle kompsudega sinna – ja pidi teatava võitluse maha pidama, sest papritest oli välja loetud üheksas kuupäev, ja kui mina oleks seal venna asemel olnud, siis ilmselt minu esinemine ei oleks olnud üldse nii kategooriline ja ma oleks selle isaga taas sealt tirinal tagasi tulnud taas. Imede põld tõepoolest. Ja tõesti vedas, et minu asemel oli vend seal olukorda lahendamas.

Aga selle “Roosi” raamatuga on nii, et juba sain infot Tartust, et seal olevat juba täna õhtupoolikul müüki jõudnud. Järelikult siis ka Tallinnas on laiali veetud, julgen ma arvata. Väiksemate linnadega on asi kahtlane, sest neil on siis kauba toomiseks omad kindlad päevad nädala või paari tagant, oleneb kohast. Aga mu meiliaadress töötab endiselt: aidi.vallik@mail.ee, ja samuti töötavad netipangad ja Smartpost või Post24, ja isegi Eesti Post vahel töötab (raamatu hind minu käest koos käibekaga 9 euri pluss saatmiskulu, mis on kolmel kohaletoojal natuke erinev).
Nii et räägime/kirjutame omavahel ja saadame pakke.

3 kommentaari

 1. 5. dets. 2013 kell 10:35

  mulle tundub, et Oti äratundmine oli igati kümnesse – väga soe ja tõeliselt õnnelik pilt. Kiirgab kaugele.

 2. Muhedik said,

  6. dets. 2013 kell 18:57

  Ott on väga arukas mees, nii liigutava hetke lihtsalt pidi jäädvustama

 3. Hellero said,

  12. dets. 2013 kell 23:07

  Pilt justkui emast, kes oma vastsündinud beebit imetleb.


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: